Zawór Exxon Tianjin Co., Ltd. koncentruje się na projektowanie, rozwój, produkcja i sprzedaż szerokiej gamy produktów, które są używane głównie w branży uzdatniania wody, wytwarzania energii, Upstream Oil & gazu, rafinerii ropy naftowej, chemiczne & petrochemicznych i papieru i celulozy zawór. Oferujemy kilka stylów gumowe pokryte koncentrycznych przepustnice, stabilnej pozycji siedzącej zasuwy i miękkie siedzi podwójne płyty Sprawdź Zawory do swoich wymagań. Chcielibyśmy pomóc Ci wybrać styl zainstalowanego zaworu zgodnie z warunkami proces i system potrzebuje zaworów.
Nasza firma ma zarejestrowanych Funduszu 10.000.000 RMB i posiada kompleksowe projektowanie wspomagane komputerowo systemy i wyrafinowane komputer numerycznie urządzenia do produkcji, przetwarzania i testowania. Możemy są ściśle według międzynarodowego systemu jakości ISO9001 standardowe dla produkcji. Nasze produkty przeszły testy systemu kontroli jakości CE.
Specjalizujemy się w miękkie uszczelnione zawory motylkowe i zasuwy typu wafel, typ kołnierza i typu groove, które są szeroko stosowane w gazu ziemnego, ropy naftowej, chemiczne, zaopatrzenia w wodę, jedzenie i inne obszary przemysłowe.
Zawory EXXON są wysoko cenione w kraju i za granicą. Mimo, że istnieje ostra konkurencja na rynku w dzisiejszych czasach, EXXON uzyskuje stały i efektywnego rozwoju, kierując nasze zarządzanie zasady, który jest kierując się nauka i technologia, gwarantowana przez jakość, przestrzegać aby szczerości i cel o doskonałą obsługę...
Utrzymują się w dążenie do doskonałości, dążyć do budowania marki EXXON. Wielkie wysiłki do osiągnięcia wspólnego postępu i rozwoju z was wszystkich i tworzenia lepszej przyszłości.